Úvodní stránka > Aktuality

Aktuality

Obrazem: Memorial Hero Workout

Publikováno: 18.7.2018 Autor: Tereza Mrkvičková

Do crossfitové akce Memorial Hero Workout, která probíhala ve dnech 8. - 14. července, se zapojilo množství nadšených sportovců z celé České republiky, fotografie jednotlivých týmů z jejich workoutů najdete v naší fotogalerii.

Zemřel válečný veterán Tomáš Smíšek

Publikováno: 13.7.2018 Autor: Tereza Mrkvičková

Se zármutkem oznamujeme, že ve čtvrtek 12. července nás po dlouhé těžké nemoci ve věku 42 let navždy opustil válečný veterán Tomáš Smíšek, účastník dvou zahraničních operací KFOR a dlouholetý příslušník chrudimského 43. výsadkového praporu. Čest jeho památce!  ...

Memoriál Davida Beneše

Publikováno: 13.7.2018 Autor: Tereza Mrkvičková

Ve dnech 11. – 12. července uspořádali příslušníci žateckého 41. mechanizovaného praporu na památku svého padlého kamaráda a spolubojovníka št.prap. i. m. Davida Beneše již třetí ročník víceboje pěchoty pro čtyřčlenné vojenské hlídky.

Žatečtí vojáci uctili památku Davida Beneše

Publikováno: 13.7.2018 Autor: Tereza Mrkvičková

Uběhly již čtyři roky od tragické události v Afghánistánu, během níž padlo pět českých vojáků. Jedním z nich byl i rtm. David Beneš, příslušník 41. mechanizovaného praporu, jehož památku si v Chomutově připomněli společně s rodinou  jeho spolubojovníci a kamarádi. "Nikdy na kluky nezapomeneme a navždy budou v našich srdcích." Čest jeho památce! ...

Beny, Kluzó, Lesi, Ligi a Šenky - hrdinové, na které nikdy nezapomeneme

Publikováno: 10.7.2018 Autor: Tereza Mrkvičková

V neděli 8. července jsme si připomněli smutné výročí, kdy před čtyřmi roky došlo u afghánské základny Bagram k útoku sebevražedného atentátníka. Na následky zranění na místě padli rtm. David Beneš, čet. Ivo Klusák, des. Libor Ligač a des. Jan Šenkýř. Rtm. Jaroslav Lieskovan svým zraněním podlehl po týdenním statečném boji.

Stránky

Nahoru